97/2/8
تعداد نظرات:0
12:12
شماره مطلب:13972833639
-A A +A
فضلی خبرداد:

برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد در استان کرمانشاه

بیست: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد در استان خبر داد.

ناهید فضلی در نشست کمیته اجرایی این جشنواره گفت: چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های آموزشی تربیتی رشد از تاریخ 8 تا 12 اردیبهشت ماه جاری در تمامی شهرستان ها، نواحی سه گانه و مناطق استان کرمانشاه به صورت ثابت در سالن ها و سیار در مدارس روستایی و عشایری و مناطق محروم برگزار می شود.

فضلی افزود: این جشنواره با هدف ارتقای سواد رسانه ای دانش آموزان و اولیا و انتقال تجارب و استفاده از هنر در فعالیت های یاددهی یادگیری و بهبود کیفیت آموزشی برگزار می گردد.

وی با اشاره به شعار این جشنواره، دانش در آینه تصویر، تاکید کرد: در راستای تحقق عدالت آموزشی و مشارکت مخاطبان هر ساله آثار منتخب دانش آموزان و معلمان فیلمساز و دیگر فیلمسازان داخلی و خارجی به نمایش گذاشته می شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان اظهار کرد: فیلم ها شامل فیلم های کوتاه و بلند آموزشی و فیلم های مستند و فیلم های تربیتی و داستانی کوتاه و بلند می باشند.

فضلی گفت: فیلم های این جشنواره برای تمامی دوره های تحصیلی و همچینین اولیای دانش آموزان به نمایش گذاشته می شود.


گفتنی است علاوه بر نمایش فیلم ها در سالن های ثابت، به دلیل اجرای عدالت آموزشی در مدارس روستایی و عشایری و محروم استان، اکران فیلم های این جشنواره در این مناطق به نمایش گذاشته می شود و به منظور پربار بودن این جشنواره در پایان، فیلم ها توسط دانش آموزان و معلمان مورد نقد و بررسی قرار می گیرند.

آیین افتتاح چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های آموزشی تربیتی رشد به صورت نمادین در سالن هنرستان هنرهای زیبای ناحیه یک کرمانشاه با حضور ناظر وزارتی و مسوولین استانی برگزار می شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.