97/1/27
تعداد نظرات:0
12:48
شماره مطلب:139712733550
-A A +A

تیم فوتسال روانسر قهرمان استان کرمانشاه شد

بیست: مسابقات جام شهدای بسیج دانش آموزی استان کرمانشاه با قهرمانی تیم فوتسال دبیرستان دوره دوم شهید کاوه مرادی روانسر به پایان رسید.

عثمان ویسی مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر با اعلام این خبر افزود: تیم فوتسال دبیرستان شهید کاوه مرادی با غلبه برتمامی حریفان جام قهرمانی را بدست آورد و به مسابقات کشوری راه یافت.

ویسی در ادامه گفت: این مسابقات توسط سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمانشاه و با حضور تیم های منتخب بخش ها و شهرستان های استان در شهر کرمانشاه برگزارشد.

وی با تبریک این موفقیت به فرهنگیان، ورزشکاران و دانش آموزان شهرستان روانسرگفت: تیم فوتسال دبیرستان دوره دوم شهید کاوه مرادی شهرستان روانسر با مربیگری و سرپرستی یوسف احمدی مدیر دبیرستان در این مسابقات شرکت داشتند.

ویسی با اشاره به توانمندی و استعداد دانش آموزان روانسری در رشته های مختلف ورزشی افزود: از سوی برگزار کنندگان مسابقات دانش آموزان هادی صادقی بعنوان بهترین دروازه بان و اکو شوکتی بعنوان گلزن برتر معرفی شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان به نتایج مسابقات اشاره کرد و گفت : تیم های فوتسال جوانرود و ناحیه یک کرمانشاه به ترتیب دوم و سوم شدند.

ویسی در ادامه با تقدیر از مدیر و عوامل اجرایی دبیرستان دوره دوم شهید کاوه مرادی گفت: مسابقات کشوری یادواره شهدای دانش آموزی در مرداد ماه ۹۷ برگزار و تیم روانسر بعنوان نماینده استان کرمانشاه در این مسابقات شرکت می کند

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.