96/9/21
تعداد نظرات:0
12:03
شماره مطلب:139692131152
-A A +A
کماسی:

مقابله با دشمن نیازمند بصیرت و آگاهی است

بیست: نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر با بیان اینکه امروزه جنگ، جنگ نظامی نیست گفت: مقابله با دشمن نیازمند بصیرت و آگاهی است.

به گزارش خبرنگار بیست از سنقر، حجت الاسلام کماسی در نشست تربیتی بصیرتی با حضور بیش از 250 نفر از دانش آموزان دبیرستان الزهرا (س) بیان کرد: امروزه جنگ، جنگ نظامی نیست که دشمن بر علیه کشورهای اسلامی قدعلم کرد ،دشمن در جنگ روانی ،اقتصادی ،سیاسی ،فرهنگی و فکری در مقابل نظام ما ایستاده است و این مقابله نیازمند داشتن بصیرت و آگاهی است و باید در این عرصه بعنوان دانش آموزان بسیجی خوب درس بخوانید و در دام فرقه های ذلت و گمراهی آنها نیفتید و به مانند شهدای گرانقدر عمل نمایید.


وی گفت: هدف یک بسیجی باید دفاع از نظام پرافتخار باشد و در جهت پیشبرد و پیشرفت نظام که اینک به اوج قله های افتخار رسیده است، باشد.


نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سنقر افزود: باید در این مسیر چنان گام برداریم که تعابیر امام راحل (ره) و انتظارات مقام عظمی ولایت (مدظله العالی ) یعنی تفکر بسیجی بایدبه کل دنیا صادر شود محقق گردد.

وی تصریح کرد: اینک نظام مقدس ما در دنیای اسلامی به عنوان الگو شناخته شده و بیداری اسلامی را در پی داشته است و این تفکر از مرزهای ما نیز گذشته و از فرهنگ بسیجی ما الگو می گیرند .


وی همچنین بیان کرد : بسیج یک شجره طیبه است به فرموده امام راحل (ره) باید این شجره طیبه شاخ و برگهایش را به کل جهان بگستراند که کل دنیا از ثمر و میوه این درخت تنومند استفاده نماید پس وظیفه تک تک ما است که در این زمینه به قدر و توان خود همت کنیم که زمینه های ظهور امام زمانمان (عج ) را فراهم نماییم.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.