96/8/8
تعداد نظرات:0
13:11
شماره مطلب:13968830261
-A A +A
کریمی:

دانش آموزان با کسب اندیشه های ناب و تولید علم در برابر توطئه های فرهنگی دشمن ایستادگی کنند

بیست: فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه در مراسم صبحگاه مشترک گفت: دانش آموزان با کسب اندیشه های ناب و تولید علم در برابر توطئه های فرهنگی دشمن ایستادگی کنند.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه بیست، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموزی مراسم صبحگاه مشترک با حضور نجفی رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3، اکبری مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان، کریمی  فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه، حجت الاسلام ابوالفتحی مسئول تربیت و آموزش بسیج دانش آموزی کرمانشاه و آقای زمانی مسئول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه کرمانشاه و فرمانده حوزه 3 شهید فهمیده خواهران سرکار خانم کرمی برگزار گردید .


نجفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3  در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی اظهار داشت: این هفته یادآور رشادت ها و ایثارگریهای دانش آموزانی است که با الگو گیری از شهید فهمیده راه شهادت و ایثارگری و جانبازی برای دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب اسلامی را فرا گرفتند .


در ادامه سرهنگ کریمی فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه در خصوص جایگاه بسیج در جامعه امروز بیان کرد : با توجه به اینکه هفته بسیج مصادف با محرم و صفر شده است باید توجه داشت که حرکت امام حسین (ع) در حادثه کربلا واقعه عظیمی است که بسیجیان در همه احوال باید از آن تاسی جویند  .


وی تاکیدکرد: دانش آموزان آن زمان نیز به خوبی اهمیت دفاع از تمایمت ارضی و ارزشهای نظام اسلامی را پیدا کردند و با تقدیم جان خود امنیت و آرامش رابرای ایران اسلامی به ارمغان آورند.


فرمانده سپاه ناحیه اظهار داشت: امروز دشمنان در عرصه های فرهنگی و جنگ نرم تلاش های زیادی می کنند تا جوانان را از درس، مدرسه و تحصیل فراری دهند و لذا دانش آموزان ما باید هوشیار تر از همیشه با علم آموزی وکسب اندیشه های ناب و تولید علم بتوانند در برابر توطئه های فرهنگی دشمن ایستادگی کنند.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.