96/7/29
تعداد نظرات:0
09:27
شماره مطلب:139672929922
-A A +A

کاروان های دانش آموزی کرمانشاه راهی مناطق غرب کشور شدند

بیست: دانش آموزان حوزه سه خواهر کرمانشاه در قالب 5 کاروان راهی مناطق غرب کشور شدند.

به گزارش خبرنگار کرمانشاه بیست، اعزام اردوی اهیان نور غرب کشور از حوزه سه شهید فهمیده خواهر در قالب 5 اتوبوس به مدت 2 روز با بدرقه فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه، مسئول بسیج دانش آموزی سپاه ناحیه کرمانشاه و معاون اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 و جمعی از مسئولین سپاه ناحیه کرمانشاه و آموزش پرورش انجام شد .

کرمی فرمانده حوزه سه شهید فهمیده خواهر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کرمانشاه بیست  با اشاره به سفر کاروان های راهیان نور دانش آموزی به غرب کشور گفت: دانش آموزان حوزه سه خواهر در دو مرحله به مناطق اعزام می شوند.
: در مسیر حرکت
وی افزود : برای آشنایی دانش آموزان با جبهه‌های عملیاتی غرب بروشورهایی در بین آنها توزیع خواهد شد.

کرمی با بیان اینکه دانش آموزان از ارتفاعات بازی دراز، بیمارستان قصر شیرین، مرز خسروی،  پادگان ابوذر، یادمان مرصاد، زیارتگاه احمدبن اسحاق بازدید خواهند کرد خاطر نشان کرد: برای دانش آموزان در مدت 2 روز بازدید برنامه‌های متنوعی در مناطق عملیاتی برگزار می شود همچنین در طول این سفر معنوی از حضور رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و خاطرات آنها بهره خواهند برد.

فرمانده حوزه سه شهید فهمیده خواهر اردوی راهیان نور را مؤثرترین کار فرهنگی عنوان کرد و ادامه داد: در شرایطی که متأسفانه ضد ارزش‌ها به ارزش تبدیل شده است، باید با برنامه‌ریزی دقیق این جهاد و حرکت فرهنگی را ادامه داد.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.