96/6/30
تعداد نظرات:0
11:16
شماره مطلب:139663029199
-A A +A
اکبری:

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس بسیج دانش آموزی کرمانشاه

بیست: مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان کرمانشاه برنامه های هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.

محمدرسول اکبری در گفتگو با خبرنگار کرمانشاه بیست، با بیان اینکه این هفته از 31 شهریور تا هفتم مهر ماه شروع می شود، اظهار کرد: سرآغاز برنامه های هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح و یگان های مختلف نظامی مستقر در استان می باشد که در این مراسم تعدادی از دانش آموزان بسیجی جانبازان دوران دفاع مقدس را همراهی خواهند کرد.


اکبری گفت: با توجه به همزمانی هفته دفاع مقدس با شروع سال تحصیلی جدید زنگ مقاومت در مدارس استان نواخته می شود .


وی، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در مدارس را از برنامه های این هفته بیان کرد و افزود: اجراي برنامه هاي شب خاطره ، شب شعر، نمايش فيلم ،تئاتر جذاب برای اين هفته برنامه ريزي شده است.


مسئول سازمان بسیج دانش آموزی با تسلیت فرارسیدن ماه محرم، از برگزاری مراسم احل من العسل در روز چهارشنبه پنج مهرماه در جوار امام زاده ابراهیم کرمانشاه با حضور جمع کثیری از دانش آموزان خبر داد.


اکبری با بیان اینکه امسال بنام شهيدان" محمدحسين ذوالفقاري "  در مدارس پسرانه و "شهيد ه زينب كمايي" در مدارس دخترانه نامگذاری شده عنوان کرد: در این هفته یادواره هایی به یاد شهدای دوران دفاع مقدس و 36 هزار شهید دانش آموز با حضور جانبازان، ایثارگران و رزمندگان و خانواده های معظم شهدا در مدارس استان برگزار می گردد.


وی همچنین  تجلیل از فرزندان نخبه شهداء،جانبازان و ايثار گران دفاع مقدس، غباروبی از مزار شهدای دفاع مقدس (دانش آموز و فرهنگی) و شهدای مدافع حرم، سركشي به خانواده معظم شهداء ،ايثار گران و آسايش گا ه هاي جانبازان و ... را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس بیان کرد.


اکبری دوران دفاع مقدس را نشان افتخار کشور و برگ زرین تاریخ ایران اسلامی دانست و گفت: آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون از جان گذشتگی ها و جان فشانی های رزمندگان، ایثارگران و شهدای این دوران است و امیدوارم ما وراثان شایسته ای برای این عزیزان باشیم.
 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.